زومیت/ ریل‌می (Realme) که زمانی زیر برند اوپو محسوب می‌شد، این روزها با سرعت قابل‌توجهی به پیش‌روی در بازار گوشی‌های هوشمند ادامه می‌دهد. برند چینی در ماه گذشته موفق شد تا به آمار خیره‌کننده‌ی فروش ۱۷ میلیون دستگاه گوشی هوشمند دست یافته و در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۹ به هفتمین فروشنده موبایل در جهان بدل شود.

این نشان تجاری نوپای چینی اخیرا با اعلام فروش ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه گوشی هوشمند طی فصل برگزاری جشن در هند یعنی حد فاصل ۳۰ سپتامبر تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ رکورد جدیدی را در زمینه فروش محصول به ثبت برساند.

ریلمی همچنین اعلام کرد که میزان فروش آن‌ها از سال گذشته میلادی تاکنون رشدی ۱۶۰ درصدی را تجربه کرده است. از سوی دیگر ریل‌می در ماه سپتامبر سال جاری به سومین برند بازار تلفن همراه هند تبدیل شده و طبق آمارهای منتشرشده در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۹ میلادی چهارمین برند بازار هند محسوب می‌شود.

گفتنی است برند ریل‌می به‌عنوان یک نشان تجاری مستقل نخستین محصول خود را با نام ریل‌می ۱ در ماه مه سال گذشته میلادی به بازارهای جهانی عرضه کرد. از آن زمان تاکنون شرکت چینی ۱۶ گوشی هوشمند مختلف در بازارهای مختلف عرضه کرده که آخرین آن‌ها ایکس ۲ و مدل پرچم‌دار ایکس ۲ پرو است.

حتما بخوانید
چگونه می توان در تلفنهای جدید ریلمی تبلیغات را مسدود کرد؟

با وجود عملکرد فوق‌العاده ریل‌می در بازار تلفن های هوشمند، این شرکت تنها به تولید گوشی موبایل بسنده نکرده و به‌آرامی درحال گسترش سبد محصولات خود است. در همین راستا نخستین هدفون‌های بی‌سیم ریل‌می و همچنین یک پاوربانک در ماه سپتامبر از سوی چینی‌ها به‌صورت رسمی معرفی و به بازار عرضه شد. همچنین انتظار می‌رود تا ریل‌می نخستین دستبند سلامتی خود را ۲۰ نوامبر در هند معرفی کند.