شهر سخت افزار/ بازی Red Dead Redemption 2 به تازگی از دنیای کنسول‌ها به کامپیوترهای شخصی آمده است. در روزهای اخیر، آنالیز این بازی در کارت‌های گرافیک مختلف حاکی از آن بود که Red Dead Redemption 2 به هیچ وجه برای کارت‌های گرافیک موجود مناسب نبوده و نیازمند یک بهینه سازی کلی است. تست‌های موجود حاکی از آن هستند که RDR2 حتی می‌تواند کارت‌های گرافیک پرچمدار را به چالش کشیده و اجرای آن برای کارت‌های میان رده و اقتصادی یک کابوس است!
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
نزدیک به یک هفته از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 در سیستم‌های شخصی می‌گذرد؛ شکایات همچنان ادامه داشته و عدم بهینه سازی آن برای کارت‌های گرافیک به یک معضل جدی برای «راک‌استار» و گیمرها تبدیل شده است. این شرکت تا کنون چند بسته الحاقی و به‌روزرسانی را برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده با این وجود بسیاری از مشکلات آن همچنان پابرجا هستند.

اینک راک‌استار در پی انتقاد گیمرها، واکنش خود را طی یک توییت ارائه کرده است. Rockstar در توییت خود ضمن اذعان به آگاهی از مشکلات یاد شده، به گیمرها وعده داده است که در به‌روزرسانی های آتی، شاهد بهبود این مشکلات و بهینه سازی های پردازشی بیشتر خواهیم بود. در ادامه این بیانیه این‌طور آمده است: در طول هفته گذشته، مهندسان و تیم توسعه این بازی در تلاش برای برطرف ساختن مشکلات فوق دست به کار شده و چند به‌روزرسانی را در این راستا منتشر کرده‌اند.

برخی از این مشکلات از جمله مشکلات لانچر بازی برطرف شده و ما برای رفع دیگر مشکلات از جمله کاهش نرخ فریم و پردازش گرافیکی در تلاش هستیم. راک استار بخشی از مشکلات را تلویحاً به گردن انویدیا انداخته و آنها را مسائل پیش‌بینی نشده‌ای می‌نامد که در درایورهای کارت‌های گرافیک انویدیا به وجود آمده‌اند. به رغم این ادعا، بازی Red Dead Redemption 2 در کارت‌های گرافیک AMD هم وضعیت مشابهی را نشان می‌دهند. این شرکت در ادامه به همکاری خود با مهندسان انویدیا، به منظور رفع مشکل نرخ فریم اشاره می‌کند.

حتما بخوانید
پهپادی که بال‌هایش را مثل پرنده‌ها خم می‌کند

راک‌استار ضمن معذرت خواهی از گیمرها، اعلام کرده است که به‌روزرسانی جدید بازی RDR2 تا چند روز دیگر منتشر خواهد شد. سپس از گیمرها درخواست کرده است که تمام مشکلات خود را در صفحه پشتیبانی این کمپانی اعلام کرده و برای دلجویی از گیمرها، یک بسته رایگان با نام Prieto Poncho را به گیمرها هدیه می‌دهد که شامل ویژگی و سلاح‌های جدید، در بخش آنلاین است. در پایان هم از صبر و شکیبایی گیمرها قدردانی می‌شود.

ظاهراً تیم راک‌استار به طور جدی در پی رفع مشکلات یاد شده است؛ در نتیجه به علاقه‌مندان این بازی توصیه می‌کنیم که تا زمان رفع تمام این مشکلات و انتشار به‌روزرسانی اصلی، صبر کنید.