گیم فا/ کم‌تر از یک هفته‌ تا انتشار جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order باقی مانده است. طبیعی است که با توجه به اهمیت بسیار بالای داستان در این بازی، تیم سازنده و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به شدت مراقب اطلاعات منتشر شده از این بازی هستند تا شاهد اسپویل شدن محتوای بازی نباشیم. با این حال، به نظر می‌رسد فارغ از تمامی تلاش‌های ناشر و تیم سازنده، اطلاعات مهمی از این بازی پیش از عرضه به بیرون درز کرده است.

فهرست کامل تروفی‌های بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و توضیحات آن‌ها امروز برروی وب‌سایت PSN Profile درج شده است. با توجه به فهرست تروفی‌‌های منتشر شده از بازی، به نظر می‌رسد هواداران سری Star Wars باید انتظار ایستراگ‌ها، اشارات و رازهای زیادی از این سری در بازی جدید استودیوی ریسپاون باشند. از ۴۰ تروفی موجود در بازی، یک تروفی پلاتینیوم، ۳ تروفی طلایی، ۱۱ تروفی نقره‌ای و ۲۵ عدد از آن‌ها برنزی هستند.

درجه‌ی سختی پلاتینیوم کردن بازی: ۳/۱۰
مدت زمان مورد نیاز برای پلاتینیوم کردن بازی: ۳۰ تا ۴۰ ساعت
تعداد تروفی‌ها: ۴۰( پلاتینیوم: ۱، طلایی: ۳، نقره‌ای: ۱۱برنزی: ۲۵ )
تعداد تروفی‌های از دست دادنی (Missable) : فعلا ندارد
تروفی‌های گلیچ (مشکل دار): ندارد
آیا تروفی مربوط به درجه‌ی سختی در بازی وجود دارد؟: خیر
حداقل تعداد دفعات مورد نیاز برای تجربه‌ی بازی جهت کسب تروفی پلاتینیوم: یک بار
شما می‌توانید فهرست کامل تروفی‌های بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را در انتهای این خبری مشاهده کنید. با این حال، همان‌طور که گفته شد با توجه به داستان‌محور بودن بازی، توضیحات و نام برخی از این تروفی‌ها شامل اسپویلرهایی از داستان بازی می‌شوند. پس اگر قصد دارید داستان بازی را شخصا تجربه کرده و از آن نهایت لذت را ببرید، بهتر است یک هفته‌ی دیگر و پس از تمام کردن بازی به سراغ این فهرست بیایید.

حتما بخوانید
جذاب‌ ترین اسباب‌ بازی‌ های معرفی شده در CES 2020

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان‌ ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین شما می‌توانید نظرات اولیه‌ی منتقدین نسبت به این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

هشدار: فهرست تروفی‌های بازی ممکن است حاوی اسپویل داستانی باشد.