باشگاه خبرنگاران/ هفته جاری چند گوشی هوشمند جدید معرفی شدند و دو مورد از آن‌ها توانستند خود را به بالای فهرست پرطرفدارترین‌های ما برسانند. در فهرست هفته ۲۲، شیائومی توانسته است از نوکیا جلو زده و یکی از دستگاه‌های خود را در مقام اول بنشاند.

اکنون شیائومی ردمی ۱۰X پرو ۵G از نوکیا C5 Endi در جایگاه بالاتری قرار دارد. این دو دستگاه به ترتیب در مقام‌های اول و دوم قرار گرفته‌اند.

در حالی که ردمی نوت ۹S به سختی موفق شد که یک پله بالا بیاید و آخرین جایگاه سه گوشی برتر را از آن خود کند، گلکسی A51 چند جایگاه تنزل داشته و اکنون در مقام چهارم است. دیگر باید به حضور همیشگی گلکسی A51 در فهرست پرطرفدارترین‌های هفته عادت کنیم.

پرچمدار جدید سونی در حال پیدا کردن راه خود به فروشگاه‌ها است. همین مسئله برای این دستگاه جدید که Xperia 1 II نام دارد می‌تواند دلیلی برای افزایش محبوبیت باشد. اکنون این دستگاه در مقام پنجم قرار دارد.

دو گوشی ردمی نوت ۸ این فهرست را دنبال می‌کنند و نسخه پرو این خانواده در جایگاه بالاتری قرار دارد. اکنون گوشی‌های ردمی نوت ۸ پرو و ردمی نوت ۸ به ترتیب در مقام‌های ششم و هفتم قرار دارند. در ادامه گوشی ریلمی ۶ پرو قرار دارد که بار دیگر به فهرست پرطرفدارترین‌ها بازگشته است.

حتما بخوانید
نگاهی به زوم 100 برابری گوشی Galaxy S20 Ultra

به نظر می‌رسد که آیفون SE 2020 اپل در مقام نهم به ثبات رسیده، زیرا اکنون سه هفته است که دستگاه مذکور در چنین جایگاهی قرار دارد. در انتهای فهرست هفته جاری ردمی ۱۰X 4G قرار دارد که توسط او ۱۰ جایگاه گوشی‌های هوشمند تکمیل می‌شود.

گوشی‌هایی که دیگر پرطرفدار نیستند

گوشی‌های هوشمند هفته جاری به ما نشان می‌دهند که تنها نیمی از دستگاه‌های هفته گذشته توانسته‌اند خود را به این فهرست برسانند. گوشی‌های هوشمندی که دیگر پرطرفدار نیستند شامل ویوو X50 پرو، سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس، پوکو F2 پرو، ردمی نوت ۱۰ و گلکسی S8 می‌شوند.