انتخاب/ شرکت موتورولا اعلام کرد که به دلیل تقاضای بیش از انتظار، عرضه گوشی تاشو موتورولا به بازار با تأخیری پیش بینی نشده همراه خواهد شد.

به نظر می رسد ورود تلفن های هوشمند تاشو با دلیلهای مختلف با تاخیرهای مختلف رو به رو می شود. برای مثال گوشی گلکسی فولد سامسونگ دارای برخی از مشکلات طراحی بود، میت ایکس هواوی ماههای بیش از انتظاری را برای ورود به بازار پشت در ماند و اکنون نوبت ریزر است که این موضوع را تجربه کند.

ماه گذشته تصویری از گوشی تاشو موتورولا منتشر شد که دارای صفحه نمایش منعطف بود و ظاهرا مردم واقعاً این طراحی را دوست دارند. حداقل این چیزی است که شرکت ریزر اعلام کرده و به عنوان علت دیرکرد خود در ورود گوشی به بازار مطرح کرده است.

حتی شرکت موتورولا در این خصوص یک بیانیه منتشر کرده است که شامل این متن است:

“از زمان معرفی این گوشی در ماه نوامبر، این گوشی جدید موتورولا هیجان و علاقه بی نظیری بین مصرف کنندگان ایجاد کرده است و را به خود جلب کرده است و تقاضا برای دریافت این گوشی زیاد بوده و در نتیجه ، به سرعت پیش بینی های عرضه تدارک دیده شده از سوی ما را پشت سر گذاشته است. موتورولا تصمیم گرفته است زمان بندی را برای برآورده کردن بهتر تقاضای مصرف کنندگان دوباره تنظیم کند. ما در حال تلاش برای تعیین مقدار و برنامه مناسب هستیم تا اطمینان حاصل شود که تعداد بیشتری از مصرف کنندگان در هنگام عرضه اولیه به گوشی تاشو جدید ما دسترسی دارند.”

حتما بخوانید
بهترین موبایل‌هایی که با کم‌تر از 2 میلیون تومان می‌توانید بخرید

البته خبر خوب این است که این تأخیر به اندازه آنچه که در مورد گلکسی فولد و میت ایکس رخ داد نخواهد بود. اما خبر بد این است که موتورولا هنوز تاریخ جدیدی مشخص نکرده است.