نیوزینجا/ میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا این روزها به علت شیوع ویرووس کرونا مجبور شدند که در خانه هایشان بمانند. ورزشکاران، فوتبالیست ها ، شخصیت های مشهور و کل جامعه سعی می کنند که از خانه هایشان خارج نشوند تا زنجیره انتقال کرونا را قطع کنند و کیلور ناواس دروازه بان کاستاریکایی پی اس جی نیز در روزهای اخیر همین کار را انجام داد اما در نهایت به همراه همسرش آندره آ سالاس و بقیه اعضای خانواده اش تصمیم گرفت که به کشورش کاستاریکا سفر کند.
به گزارش فوتبالی، ESPN گزارش داده است که کاپیتان تیم ملی کاستاریکا جمعه شب با پروازی اختصاصی راهی کشورش شد تا بتواند در این شرایط سخت جهانی در کنار نزدیکانش باشد. ناواس برای این پرداخت به همراه سه فرزندش و همسرش مجبور شد دویست هزار دلار هزینه کند.
البته کیلور ناواس و خانواده اش باید ۱۴ روز در کاستاریکا در خانه شان در قرنطینه بمانند تا مشخص شود که به ویروس کووید – ۱۹ مبتلا نشده اند. دروازه بان اسبق رئال مادرید در مورد بیماری کرونا پیامی نیز در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است: “همان طور که همه می دانیم، در کل دنیا ویروس کووید – ۱۹ شرایط مشکلی ایجاد کرده است. به همین خاطر از مردم کاستاریکا می خواهم که به توصیه ها توجه کنند. ”